2 pokojowe z ładnym widokiem, blisko tramwaj

lokalizacja: Poznań, Falista

429 000 PLN

8 755 PLN / m2

Opis nieruchomości

Twoje własne cztery kąty czekają na Ciebie przy ul. Falistej w Poznaniu

Wyobraź sobie... budzisz się w jasnym, słonecznym mieszkaniu, otoczonym zielenią i spokojem, z widokiem na wschód, gdzie słońce powoli unosi się nad wschodnią częścią Poznania. To miejsce pełne potencjału, czekające na Twój osobisty odcisk.

Lokalizacja, która stanie się Twoim centrum:
Tuż obok, tramwaj sunie ulicą, park zaprasza na poranne spacery, a lokalne sklepy oferują swoje bogactwo w zasięgu ręki. Ten kawałek Poznania jest jak otwarta księga możliwości, a Ty możesz być architektem swojego własnego codziennego rytuału.

Mieszkanie, które będzie Twoim płótnem:
Na 10. piętrze 11-piętrowego budynku czeka na Ciebie przestrzeń do odświeżenia i nadania jej Twojego stylu. Dwa przestronne pokoje oferują swobodę aranżacyjną, a nowoczesne windy uczynią każde wejście do Twojego azylu łatwym i komfortowym.

Widok, który skradnie Twoje serce:
Otwórz okno i pozwól, by wschód słońca i panoramy miasta sprawiły, że Twój dzień zacznie się pełen energii i nadziei. Ten widok może stać się Twoją codzienną inspiracją.

Twoje życie, Twoja historia:
To mieszkanie to nie tylko przestrzeń do mieszkania. To biała karta, na której możesz napisać swoją historię. Poprzez remont lub odświeżenie, stworzysz tu miejsce, które będzie odbiciem Twojej osobowości, zainteresowań i marzeń.

Zapraszam Cię do odkrycia, do wyobrażenia sobie i stworzenia tego miejsca Twoim domem.

Kontakt do opiekuna:

Phinance S.A.

Adam Kisiel
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.