Idealna działka budowlana niedaleko jeziora.

lokalizacja: Gdynia, Kukułki

749 900 PLN

597 PLN / m2

Opis nieruchomości

Idealna działka niedaleko Jeziora Osowskiego, w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu domków jednorodzinnych.

NIERUCHOMOŚĆ:
Posiadam na sprzedaż nieruchomość gruntową (DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ) w cichej części Gdyni Kacze Buki (Wielki Kack) przy ul. Kukułki.
Na sprzedaż jest grunt o powierzchni 1256 m2 - składająca się z dwóch sąsiadujących działek ( nr 162 i 163) posiadających jedną wspólną Księgę Wieczystą.

Działka znajduje się w okolicy domków jednorodzinnych oraz lasu i Jeziora Osowskiego. Jest to miejsce otoczone zielenią i śpiewem ptaków.
Obecnie brak warunków zabudowy oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Jednakże idealnie nadaje się pod zabudowę jedno i wielorodzinną mieszkalną. 
Do okolicznych działek doprowadzone są zbrojenia, które bez problemu można dociągnąć do działki - gaz, woda, oraz posiadają swoje szamba. Do działki doprowadzony jest prąd (znajdujący się w tymczasowym budyneczku na jednej działce.
Sama działka jest płaska, trawiasta, z kilkoma drzewami przy ogrodzeniu. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga, jedynie kawałek dojazdu jest drogą gruntową.

LOKALIZACJA:
GDYNIA KACZE BUKI - to osiedle stanowiące część dzielnicy Wielki Kack i graniczące z Chwaszczynem, Kudawką i Dąbrówką.


  • Umiejscowione na skraju Lasów Oliwskich (będących częścią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) przy pięknym Jeziorze Osowskim. Jest tu dużo terenów zielonych i idealnych na spacer czy rower.

  • Znajdziemy tutaj osiedla mieszkaniowe, w tym zaplecze usługowo -handlowe oraz np. stadninę koni.

  • Ok 2 km na północ przebiega trójmiejska obwodnica oraz magistrala węglowa.

  • Bardzo dobrze rozwinięta jest sieć trolejbusowa i komunikacja miejska do centrum miast.


ODLEGŁOŚĆ DO:


  • Jeziora Osowskiego - ok 500 m

  • Obwodnicy Trójmiasta - 2,5 km

  • Gdynia Śródmieście - 15 km

  • Sopot Dolny - 13 km

  • Gdańsk Śródmieście - 23 kmZapraszam na prezentację.

Potrzebujesz kredytu, ubezpieczenia? W Phinance zajmiemy się wszystkim kompleksowo! Doradztwo finansowe to nasza specjalność! Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Znamy się na tym - już od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku i ciągle zmierzamy po więcej!

Kontakt do opiekuna:

Phinance S.A.

Monika Gołębiewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.